Kosmetinės veido procedūros vyrams

Kosmetinės veido procedūros vyrams

2015-06-25   Komentarų

Vyro, kaip ir moters išvaizda, yra labai svarbi. Odą reikia prižiūrėti tiek vyrui, tiek moteriai. Būtina atsižvelgti į vyrų odos sandaros specifiką tam, kad būtų parinkta atitinkama priežiūros programa. Vyrų odos epidermis dėl aukšto testosterono lygio yra 24% tankesnis negu moterų, derma yra turtingesnė kolageno 22%, todėl oda yra storesnė, elastingesnė, geriau sulaiko drėgmę, atsparesnė agresyviam aplinkos poveikiui. Senėjimo požymiai - raukšlės, hiperpigmentacija ir kt. - atsiranda vėliau negu moterims, bet, deja, pasireiškia ryškiau ir yra sunkiau koreguojami. Po 40-45 metų vyro organizme sulėtėja testosterono gamyba, pradeda mažėti odos riebalų sintezė ir prakaito liaukų aktyvumas, oda palaipsniui tampa plonesnė ir sausesnė.                      Norint kuo ilgiau palaikyti normalią odos būklę reikia jai padėti, o tai galima įgyvendinti tinkamai parenkant kosmetologines procedūras, padedančias drėkinti, maitinti, sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą bei sustangrinti veido odą.

                      Giluminis veido valymas Ana Lotan metodu

                      Giluminiam veido odos porų valymui  yra naudojamas vėsiojo brinkinimo metodas, kuris nuvalo nuo epidermio paviršiaus negyvas ląsteles ir toksinus be terminio poveikio.

                      Barbados dvigubo drėkinimo procedūra.

                      Intensyviai drėkinanti procedūra skirta visiems odos tipams. Procedūroje naudojamos natūralios alijošiaus sultys intensyviai drėkina ir suminkština raginį epidermio sluoksnį, įsiskverbia į epidermio gilumą, todėl odoje suaktyvėja maitinančios ir drėkinančios medžiagos.
Paieška


Kategorijos