PRP naujienos

PRP naujienos

2018-01-01   Komentarų

PRP – trombocitais praturtinta plazma – procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iš karto, kai tik suleidžiami į problemines odos vietas. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamyba, gerina kraujotaką, todėl sprendžia tokias problemas, kaip senstanti oda, nes atkuria jos stangrumą, standumą, naikina raukšles, mažina odos nelygumus, siaurina išsiplėtusias poras, gydo randus po aknės, operacijų ar traumų, šviesina pigmentines dėmes. Idealiai tinka prieš plaukų slinkimą ar net nuplikimą.

Svarbu, kad procedūra ypač saugi, nėra alergijos ar infekcijos rizikos – naudojamas tik paties paciento kraujas, be jokių papildomų cheminių medžiagų ar aktyvatorių.

Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, rezultatai pradeda matytis po 3-4 savaičių. Procedūra atliekama 3 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus efektas.
Paieška


Kategorijos