Senėjimą stabdanti ir raukšles mažinanti procedūra

Senėjimą stabdanti ir raukšles mažinanti procedūra

2016-04-16   Komentarų

                      Senėjimas yra natūrali žmogaus gyvenimo dalis. Yra kelios senėjimo priežastys.    Pirmoji - natūralus odos senėjimas. Odos ląstelės pradeda senti sulaukus 25 metų - oda palaipsniui praranda tamprumą, stangrumą, suplonėja jos poodinis riebalinis audinys, mažėja elastinių ir kolageninių skaidulų, silpnėja raumenys ir oda išsitempia, suglemba.

                      Antroji priežastis - vidinės būsenos, emocijų atspindys odoje. Raukšlių greičiau atsiranda nervingiems, piktiems, kerštingiems, nepatenkintiems gyvenimu ir savimi žmonėms.

                      Trečioji priežastis - neigiami aplinkos faktoriai, gyvenimo būdas: automobilių išmetamosios dujos, cigarečių dūmai, kava, alkoholis, saulės spinduliai, soliariumas. Visa tai skatina odos ląstelėse aktyviųjų deguonies radikalų atsiradimą, kurie ardo dermoje esančias kolageno ir elastino skaidulas.

                      Ne visi žmonės sensta vienodai greitai. Kai kurie net ir būdami penkiasdešimties atrodo kaip keturiasdešimtmečiai, o kiti visada atrodo vyresni, negu yra iš tikrųjų. Tai, kaip greitai senstame, priklauso nuo mūsų genų ir gyvenimo būdo. Paveldimumas 50% veikia mūsų išvaizdą. Likusieji 50% yra mūsų rankose. Garsioji Coco Chanel kartą pasakė: „Dvidešimties metu moteris turi tokį veidą, kokiu ją apdovanojo gamta, trisdešimties - veidą, kurį ji susikūrė pati, keturiasdešimties - veidą, kokio ji nusipelnė“. Tai reiškia - viskas priklauso nuo mūsų. Reikia gyventi sveikai ir išmintingai, nuolatos sistemingai rūpintis savimi.    

 

                      Siūlau Jums senėjimą stabdančią priešraukšlinę procedūrą, kurią sudaro 4 žingsniai:

 

  1. Dermabrazinis šveitimas - atjauniną odą, pašalindamas negyvas odos ląsteles odos paviršiuje.
  2. Atkuriamojo priešraukšlinio serumo įmasažavimas - kompleksas su 56 veikliais biologiniais komponentais - skatina ląstelių atsinaujinimą, kolageno sintezę, skaistina odą, antioksidancinis poveikis.
  3. Priešraukšlinis veido masažas naudojant aukštos koncentracijos atkūriamąjį serumą, kuris stimuliuoja ląstelių kvėpavimo sistemą, stiprina epidermį ir mažina raukšles.
  4. Priešraukšlinė skaistinamoji veido kaukė su stabilizuotu vitaminu C (skaistina ir suteikia odai švytėjimo), didelės molekulinės masės hialurono rūgštimi (užpildo raukšles, pritraikia ir ilgiau išlaiko drėgmę), pro-kolagenu (skatina kolageno sintezę, kovojo su odos suglebimu).

 

                      Po 50 minučių akivaizdžiai ir efektyviai sumažinami senėjimo požymiai: stangresnė, skaistesnė, švytinti oda, sumažėjusios raukšlės.
Paieška


Kategorijos