Trigubo poveikio kaukė

Trigubo poveikio kaukė

2015-11-01   Komentarų

Hialurono rūgštis yra natūrali mūsų organizmo medžiaga, kurios yra tiek epidermyje, tiek dermoje. Ji dalyvauja biologiniuose procesuose sąveikoje su baltymais bei vandeniu, turi savybę sugerti ir išlaikyti drėgmę odoje. Hialurono gamyba mažėja veikiant ultravioletiniams spinduliams bei odai senstant. Sumažėjus hialurono rūgšties kiekiui odoje atsiranda sausumo ir tempimo pojūtis, sumažėja odos elastingumas, atsiranda raukšlelių.

Ši kaukė didina odos elastingumą, stangrumą, lygumą, oda darosi švelni, lygėja paviršinės raukšlės, gerėja mikrocirkuliacija, veikia drėkinančiai.

Kolagenas yra vienas svarbiausių odos struktūros elementų, kuris sudaro apie 75% odos masės. Jis yra tarpląstelinės medžiagos dalis ir kartu su angliavandeniais sudaro jungiamuosius audinius, nuo kurių priklauso odos ląstelių drėgmė, odos elastingumas bei galimybė atsinaujinti. Organizme jis sintetinamas natūraliai. Laikui bėgant, kolageno sintezė silpsta. Manoma, kad nuo 25 metų organizmas per metus netenka 1,5% natūraliai turimo kolageno kiekio, tad būdamas 35 metų amžiaus žmogus yra netekęs 15%, o 45 metų – jau 30% turėto kolageno kiekio.

Alijošius – natūralus antibiotikas. Jame yra daugiau kaip 160 organizmui naudingų medžiagų: amino rūgščių, angliavandenių, eterinių aliejų, 15 fermentų, vitaminų, mineralų ir kt. Jis puikiai drėkina išsausėjusią sudirgusią odą, skatina kraujotaką, padeda odai atsinaujinti, suteikia švytėjimo.
Paieška


Kategorijos