Veido kaukė su šaltalankių aliejumi

Veido kaukė su šaltalankių aliejumi

2015-06-25   Komentarų

Stebuklingos šaltalankio savybės jau žinomos seniausiai: jis pripažįstamas kaip odos priežiūros priemonė ir maistingas papildas su puikiomis stiprinamosiomis ir tonizuojančiomis savybėmis.

Šio krūmo uogose gausu vitaminų ir maistingų medžiagų, reikalingų odos atnaujinimui. Jų sudėtyje yra daugiau kaip 100 įvairių maistingų medžiagų, biologiškai aktyvių sudėtinių dalių, tokių kaip fitosteroliai, vandenyje tirpstantys vitaminai B1, B2, C, K, P ir folio rūgštis, riebaluose tirpstantys vitaminai A ir E, EFA (80-95% nepakeičiamųjų riebalų rūgščių), laisvosios aminorūgštys, alfa ir beta karotenas, likopenas ir zeaksantinas, dėl kurių uogos ir aliejus yra auksinės oranžinės spalvos. Aliejus mažina odos sausumą, raukšles ir išankstinio senėjimo požymius.                

Glotni, riebi ir ypatingai maitinanti kaukė, kuri akimirksniu suminkština sausą streso pažeistą odą. Šį uždaranti kaukė neleidžia drėgmei išgaruoti nuo odos paviršiaus, todėl pagerina drėkinimą. Šaltalankis suteikia kaukei unikalią auksinę spalvą, taip pat aprūpina gausybe vertingų medžiagų. Oda jau po pirmo karto pasidaro aksominė, kaip po SPA centre praleistos dienos.
Paieška


Kategorijos